Jorden rundt på 180 dager!



Oceania Cruises er et Upper-Premium rederi kjent for sin høye kvalitet på mat og gode service samt flotte reiseruter over hele verden. Passer for voksne som ønsker en avslappende atmosfære i elegante omgivelser. Har dere en stor drøm om å se verden, er salget åpnet for 2019 med det koselige og intime skipet Insignia som kun tar 684 gjester og er ikke mer enn 30 277 brutto tonn!

Bestiller man hele verdenscruiset på 180 dager New York-Miami har man mange goder inkludert i cruisepris:

* Alle måltider ombord
* 24 timer rom service
* All alkoholfri drikke over hele skipet
* Fri WIFI (en konto pr lugar)
* Tips til personalet (verdi USD 2880 pr person)
* Utvalgte spesialarrangement i land
* Gratis legekonsultasjon
* Fri vask av klær om bord
* USD 1 000 i ombordkreditt pr lugar
* En overnatting i New York i forkant av cruiset inkl. transfer fra hotell til skip.

Man kan i tillegg velge mellom et av alternativene nedenfor:
1. House Select Beverage Package: Øl, vin og champagne til lunsj og middag!
2. Hele 72 landutflukter pr lugar! Dette gjelder standard utflukter, ikke spesialutflukter!
3. Hele USD 7 200 pr lugar i ombordkreditt!

Og ikke nok med det, Cruisespesialisten sponser kr 3 000 pr person på deres flybillett til USA!

Cruiseprisene oppgitt nedenfor er pr person i Euro i delt dobbeltlugar inkl. alt det ovennevnte. Landutflukter, personlig forbruk om bord, visum og vaksiner kommer i tillegg. Vi er behjelpelig med fly og hotell. Pris og kapasitet er gitt med forbehold om endringer.

For mer informasjon, ta kontakt med Monica Stenberg på 55 59 68 45 eller monica@cruisespesialisten.com





 

Jorden rundt på 180 dager!


11. januar til 11. juli 2019 - Cruise med Insignia fra New York til Miami

Kategori G - Innvendig dobbeltlugar

- fra Euro 35 379(cirka kr 318 400) pr person


Kategori E - Utvendig dobbeltlugar med to ko-øyer
- fra Euro 38 099(cirka kr 342 800) pr person


Kategori C2 - Deluxe utvendig dobbeltlugar med vindu
- fra Euro 42 649(cirka kr 383 800) pr person


Kategori B2-Dobbeltlugar med balkong
- fra Euro 51 739(cirka kr 465 600) pr person


Kategori A3-Penthouse Suite med balkong
- fra Euro 71 739 (cirka kr 645 600) pr person


Cruisepris er pr person i Euro. Prisene i norske kroner er gitt med en veiledende valutakurs på 9. Våre kunder blir fakturert med nøyaktig samme kurs som vi får av vår bank den dagen vi gjør de ulike betalingene (depositum + sluttbetaling) til rederiet. Pris og kapasitet er oppgitt med forbehold om endringer.


Seilingsrute 
Jan 11 Fri New York, New York, United States 
Jan 12 Sat Cruising the Atlantic Ocean
Jan 13 Sun Cruising the Atlantic Ocean
Jan 14 Mon Miami, Florida, United States 
Jan 15 Tue Havana, Cuba
Jan 16 Wed Cruising the Caribbean Sea
Jan 17 Thu Cruising the Caribbean Sea
Jan 18 Fri Cartagena, Colombia 
Jan 19 Sat Panama Canal Daylight Transit
Jan 20 Sun Golfito, Costa Rica 
Jan 21 Mon Puntarenas, Costa Rica 
Jan 22 Tue Corinto, Nicaragua  
Jan 23 Wed Cruising the Pacific Ocean
Jan 24 Thu Cruising the Pacific Ocean
Jan 25 Fri Manzanillo, Mexico 
Jan 26 Sat Puerto Vallarta, Mexico  
Jan 27 Sun Cabo San Lucas, Mexico 
Jan 28 Mon Cruising the Pacific Ocean
Jan 29 Tue Cruising the Pacific Ocean
Jan 30 Wed Los Angeles, California, United States 
Jan 31 Thu Cruising the Pacific Ocean
Feb 1 Fri Cruising the Pacific Ocean
Feb 2 Sat Cruising the Pacific Ocean
Feb 3 Sun Cruising the Pacific Ocean
Feb 4 Mon Cruising the Pacific Ocean
Feb 5 Tue Nawiliwili, Hawaii, United States
Feb 6 Wed Honolulu, Hawaii, United States
Feb 7 Thu Hilo, Hawaii, United States  
Feb 8 Fri Cruising the Pacific Ocean
Feb 9 Sat Cruising the Pacific Ocean
Feb 10 Sun Cruising the Pacific Ocean
Feb 11 Mon Cruising the Pacific Ocean
Feb 12 Tue Nuku Hiva, French Polynesia 
Feb 13 Wed Cruising the South Pacific
Feb 14 Thu Rangiroa, French Polynesia
Feb 15 Fri Papeete (Tahiti), French Polynesia
Feb 16 Sat Bora Bora, French Polynesia 
Feb 17 Sun Cruising the South Pacific
Feb 18 Mon Cruising the South Pacific
Feb 19 Tue Pago Pago, American Samoa
Feb 20 Wed Int'l Date Line West
Feb 21 Thu Cruising the South Pacific
Feb 22 Fri Suva, Fiji 
Feb 23 Sat Cruising the South Pacific
Feb 24 Sun Cruising the South Pacific
Feb 25 Mon Bay of Islands, New Zealand 
Feb 26 Tue Auckland, New Zealand 
Feb 27 Wed Cruising the Tasman Sea
Feb 28 Thu Wellington, New Zealand 
Mar 1 Fri Cruising the Tasman Sea
Mar 2 Sat Cruising the Tasman Sea
Mar 3 Sun Cruising the Tasman Sea
Mar 4 Mon Sydney, Australia 
Mar 5 Tue Cruising the Tasman Sea
Mar 6 Wed Brisbane, Australia 
Mar 7 Thu Cruising the Coral Sea
Mar 8 Fri Cruising the Coral Sea
Mar 9 Sat Cairns, Australia 
Mar 11 Mon Cruising the Coral Sea
Mar 12 Tue Cruising the Arafura Sea
Mar 13 Wed Darwin, Australia 
Mar 14 Thu Cruising the Timor Sea
Mar 15 Fri Komodo, Indonesia 
Mar 16 Sat Bali (Benoa), Indonesia 
Mar 17 Sun Bali (Benoa), Indonesia 
Mar 18 Mon Cruising the Java Sea
Mar 19 Tue Cruising the Sulu Sea
Mar 20 Wed Puerto Princesa, Philippines
Mar 21 Thu Boracay Island, Philippines 
Mar 22 Fri Manila, Philippines
Mar 23 Sat Cruising the South China Sea
Mar 24 Sun Kaohsiung, Taiwan 
Mar 25 Mon Taipei (Keelung), Taiwan 
Mar 26 Tue Miyako-jima, Japan  
Mar 27 Wed Okinawa (Naha), Japan 
Mar 28 Thu Cruising the East China Sea
Mar 29 Fri Kyoto (Kobe), Japan 
Mar 30 Sat Tokyo, Japan 
Mar 31 Sun Tokyo, Japan 
Apr 1 Mon Cruising the Seto Inland Sea
Apr 2 Tue Hiroshima, Japan 
Apr 3 Wed Nagasaki, Japan 
Apr 4 Thu Cruising the Yellow Sea
Apr 5 Fri Seoul (Incheon), South Korea 
Apr 6 Sat Cruising the Yellow Sea
Apr 7 Sun Beijing (Tianjin), China 
Apr 8 Mon Cruising the East China Sea
Apr 9 Tue Shanghai, China 
Apr 10 Wed Shanghai, China
Apr 11 Thu Shanghai, China 
Apr 12 Fri Cruising the East China Sea
Apr 13 Sat Hong Kong, China 
Apr 14 Sun Hong Kong, China 
Apr 15 Mon Cruising the South China Sea
Apr 16 Tue Hue/Da Nang (Chan May), Vietnam
Apr 17 Wed Cruising the South China Sea
Apr 18 Thu Saigon (Ho Chi Minh City), Vietnam 
Apr 19 Fri Saigon (Ho Chi Minh City), Vietnam 
Apr 20 Sat Cruising the Gulf of Thailand
Apr 21 Sun Bangkok, Thailand  
Apr 22 Mon Bangkok, Thailand   
Apr 23 Tue Ko Samui, Thailand 
Apr 24 Wed Cruising the Gulf of Thailand
Apr 25 Thu Singapore, Singapore  
Apr 26 Fri Kuala Lumpur (Port Klang), Malaysia 
Apr 27 Sat Penang, Malaysia 
Apr 28 Sun Phuket, Thailand 
Apr 29 Mon Cruising the Andaman Sea
Apr 30 Tue Rangoon, Myanmar
May 1 Wed Rangoon, Myanmar
May 2 Thu Rangoon, Myanmar 
May 3 Fri Cruising the Bay of Bengal
May 4 Sat Cruising the Bay of Bengal
May 5 Sun Cruising the Laccadive Sea
May 6 Mon Cochin (Kochi), India 
May 7 Tue Mangalore, India
May 8 Wed Goa (Mormugao), India 
May 9 Thu Mumbai, India 
May 10 Fri Cruising the Arabian Sea
May 11 Sat Cruising the Arabian Sea
May 12 Sun Fujairah, United Arab Emirates 
May 13 Mon Dubai, United Arab Emirates 
May 14 Tue Cruising the Gulf of Oman
May 15 Wed Cruising the Arabian Sea
May 16 Thu Salalah, Oman  
May 17 Fri Cruising the Gulf of Aden
May 18 Sat Cruising the Red Sea
May 19 Sun Cruising the Red Sea
May 20 Mon Cruising the Red Sea
May 21 Tue Aqaba, Jordan, Jordan
May 22 Wed Luxor (Safaga), Egypt
May 23 Thu Luxor (Safaga), Egypt
May 24 Fri Cruising the Gulf of Suez
May 25 Sat Suez Canal Transit
May 26 Sun Jerusalem (Haifa), Israel 
May 27 Mon Jerusalem (Haifa), Israel
May 28 Tue Limassol, Cyprus 
May 29 Wed Rhodes, Greece 
May 30 Thu Santorini, Greece
May 31 Fri Athens (Piraeus), Greece 
Jun 1 Sat Cruising the Mediterranean Sea
Jun 2 Sun Messina (Sicily), Italy 
Jun 3 Mon Sorrento/Capri, Italy
Jun 4 Tue Rome (Civitavecchia), Italy
Jun 5 Wed Florence/Pisa/Tuscany (Livorno), Italy
Jun 6 Thu Monte Carlo, Monaco 
Jun 7 Fri Barcelona, Spain 
Jun 8 Sat Valencia, Spain 
Jun 9 Sun Cruising the Med Sea & Strait of Gibraltar
Jun 10 Mon Seville (Cadiz), Spain
Jun 12 Wed Lisbon, Portugal 
Jun 13 Thu Oporto, Portugal 
Jun 14 Fri La Coruna, Spain 
Jun 15 Sat Bilbao, Spain 
Jun 16 Sun Bordeaux, France 
Jun 17 Mon Bordeaux, France 
Jun 18 Tue Cruising the Bay of Biscay & English Channel
Jun 19 Wed London (Southampton), United Kingdom 
Jun 20 Thu Cruising the Celtic Sea
Jun 21 Fri Liverpool, United Kingdom 
Jun 22 Sat Belfast, Ireland 
Jun 23 Sun Dublin, Ireland 
Jun 24 Mon Cork (Cobh), Ireland 
Jun 25 Tue Cruising the Atlantic Ocean
Jun 26 Wed Cruising the Atlantic Ocean
Jun 27 Thu Cruising the Atlantic Ocean
Jun 28 Fri Cruising the Atlantic Ocean
Jun 29 Sat St. John's, Newfoundland, Canada 
Jun 30 Sun Cruising the Atlantic Ocean
Jul 1 Mon Sydney, Nova Scotia, Canada 
Jul 2 Tue Halifax, Nova Scotia, Canada 
Jul 3 Wed Saint John (Bay of Fundy), New Brunswick, Canada 
Jul 4 Thu Cruising the Atlantic Ocean
Jul 5 Fri New York, New York, United States 
Jul 6 Sat Cruising in the Atlantic Ocean
Jul 7 Sun St. George, Bermuda 
Jul 8 Mon St. George, Bermuda 
Jul 9 Tue Cruising the Atlantic Ocean
Jul 10 Wed Cruising the Atlantic Ocean
Jul 11 Thu Miami, Florida, United States

Alternative datoer for dette cruiset:
11. januar til 5. juli 2019, 174 netter New York-New York
11. januar til 19. juni 2019, 158 netter New York-London
14. januar til 11. juli 2019, 177 netter Miami-Miami

send henvendelse
Se alle tilbud